Více

Code Signing - Adobe AIR

  • Digitální podpis souborů .air a .airi (Adobe AIR):

  • Ukažte svým zákazníkům, že Váš kód a obsah jsou bezpečné k stáhnutí

  • Chraňte svoji značku a reputaci

Certifikát DigiCert podepisování kódu Adobe AIR je určen k podpisu aplikací pro prostředí Adobe AIR, jakož i jiné aplikace, jako je Microsoft Authenticode, Java applety a téměř jakoukoliv jinou aplikaci, pro kterou je nutné podpis kódu.
 
 
Pro ochranu daného kusu kódu - obvykle ten, který je široce distribuován na internetu, může každý uživatel důvěřovat zdroj. Pro exemple, nepodepsané aplikace nelze spustit v prostředí Adobe AIR kvůli Adobe specifickým požadavkům.
 
 
Výhodou použití certifikátu k podepsání softwaru je varovat uživatele před instalací kód, který byl již upraven a může být škodlivé. 
 
 
Jsou zde také informace o totožnosti vydavatele, spolu se zelenou značkou, což zaručuje pravost a buduje pozitivní obraz o autorovi kódu. DigiCert podepisování kódu Adobe zabraňuje osvědčení leteckého z změně kódu způsobené nezjištěným třetí stranou. Poskytuje ověřeným podpisem a potvrzuje identitu obou vydavatele certifikátu a organizace, která vytvořila kód.
 
DigiCert je předním poskytovatelem šifrování a autentizace digitálních služeb. To má velmi širokou škálu různých druhů certifikátů a zabezpečení on-line. Produktová řada dodavatele je velmi rozmanitá, s cílem poskytnout zákazníkovi možnost využít služeb jednoho dodavatele k zabezpečení všech druhů výrobků.

Více informací

Stáhněte si pdf soubor s podrobnými informacemi o výrobků v této skupině.

Stáhněte


Jiné certifikáty z tohoto emitenta:

DigiCert Secure Site Pro EV 32 902.06Kč
DigiCert Code Signing - Mozilla 8 374.01Kč
DigiCert Secure Site 8 389.49Kč

Jiné certifikáty Code Signing:

Sectigo Code Signing 3 579.60Kč
DigiCert Code Signing - OTHER 8 374.01Kč
DigiCert Code Signing - Microsoft Authenticode 8 374.01Kč

Podobné produkty:

Sectigo Code Signing 3 579.60Kč
DigiCert Code Signing - OTHER 8 374.01Kč